"Jam i martuar", fenomeni i Instagramit shqiptar ngacmon LIVE moderatorin (VIDEO)
Një ndër personazhet më të famshme në botën virtuale Kicja, ishte sot e ftuar në programin ”Abc e Mëngjesit”.

Me mbi 100 mijë ndjekës dhe me një trafik mujor vizitash në faqen e saj deri në 9 milion, Kicja është një ndër personazhet më të ndjekura.

Por një situate interesante u krijua në studion e emisionit kur ajo haptazi shprehu pelqimin ndaj moderatorit Alban Musa me të cilin ajo filloi të flirtonte.

Me humorin që e karakterizon, moderatori e kaloi këtë situatë me sportivitet duke iu përgjigjur Kices se është i martuar. Nga ana tjetër Kicja nuk hoqi dorë duke pohuar se vajzat në Tiranë preferojnë me shumë burrat e martuar.

Shtuar më 18/09/2020, ora 16:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori