Njihuni me antaren më të re, vajzën e porsalindur të Astrit Deharit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vajza e Astrit Deharit erdhi në jetë vetëm pak ditë më parë, ndërsa familja e ka pagëzuar me një emër të veçantë, të ngjashëm me atë të babait të saj i cili nuk jeton më.

Me një fotografi të publikuar nga familja Dehari, shihen bashkëshortja e Avni Deharit dhe bashkëshortja e Astritit së bashku me vajzën e vogël, Arsën.

Arta Dehari i falënderon të gjithë për urimet.

"I falënderojmë perzërsisht të gjithë miqtë e dashamirët që këto ditë na e kanë uruaur lindjen Arsës. Familja Dehari". /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori