Ja si u vra Asllan Kërtusha sonte në Durrës
Asllan Kërtusha 30-vjeç me disa precedentë të mëparshëm penalë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pas një sherri të ndodhur mes tij dhe dy personave të tjerë në një lokal.

Si pasojë e sherrit, ka ndërruar jetë Asllan Kërtusha kurse mbeti i plagosur Blendi Kajna.

Siç raportohet, Asllan Kërtusha ka qenë i dehur dhe se në të tilla kushte babë e bir Gëzim e Blendi Kajna kanë dashur ta nxjerrin jashtë me forcë.

Në këtë moment Kërtusha ka nxjerrë armën që mbante me vete dhe ka qëlluar mbi Blendi Kajnën.

Pas kësaj, Gëzim Kajna ka qëlluar mbi Asllan Kërtushën duke e plagosur rëndë dhe se më pas ndërroi jetë. /Albeu.com/
Shtuar më 01/03/2016, ora 21:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori