Ja si po protestohet kundër Ivanovit (FOTO LAJM)

Presidenti Ivanov ka nënshkruar faljen e krimeve të politikanëve - atyre që janë nën hetim ose në burg.

Kjo ka shkaktuar një valë protestash dje dhe sot dhe se kulmi ka arritur sonte, teksa u shkallmua zyra e presidencës.

Madje protestuesit kanë mundur edhe ta shkulin karrigen e Ivanovit nga zyra dhe ta "përplasin" në rrugë.

Protestuesit kanë mbushur rrugët dhe po hedhin madje edhe bomba uji në presidencë.

Nga ana tjetër policia është vendosur përballë tyre për të mos lejuar një katastrofë edhe më të madhe. /Albeu.com/
Shtuar më 13/04/2016, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori