Ja si i drejtohet Koço Kokëdhima "popullit të jugut" (VIDEO)
Koço Kokëdhima ka uruar të gjithë djemtë, vajzat, gratë dhe burrat nga Gjirokastra dhe nga Vlora për festën e Vitit të Ri, duke iu drejtuar atyre me "popull i jugut".

Kokëdhima nuk ka harruar të ftojë gjirokastritët, vlonjatët dhe jugorë të tjerë që të bëhen pjesë e Partisë Socialiste.

Kokëdhima fton qytetarët të anëtarësohen në PS, me qëllim që "partia të korrë të tjera suksese". /Albeu.com/
Shtuar më 01/01/2016, ora 22:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori