Ja pamjet filmike të ndërhyrjes së policisë në laboratorin e drogës (VIDEO)
Lidhur me ndërhyrjen e policisë në laboratorin e drogës, tashmë kanë dalë në dritë pamjet filmike.

Video në fjalë tregon nisjen e operacionit nga forcat e Policisë së Shtetit në Xibrakë të Elbasanit, ku u bë dhe sekuestrimi i laboratorit më të madh të përpunimit të drogës.

Ajo çfarë shihet qartë është se pasi është bërë sigurimi i zonës është bërë ndërhyrja në ambientet e brendshme, ku u zbulua laboratori. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori