Ja momenti i sulmit me armë në Mynih të Gjermanisë (VIDEO)
Gjatë pasdites së sotme të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një qendër tregtare të Mynihut në Gjermani, aty ku po zhvillohet edhe një operacion madhor i policisë gjermane, siç raportojnë mediet vendase

Televizionet gjermane kanë publikuar momentin kur një person i armatosur del nga një dyqan dhe nis që qëllojë në drejtim të njerëzve në rrugë. Në video dëgjohen të shtënat dhe ulërimat e njerëzve në rrugë që largohen me shpejtësi./Albeu.com/

Shtuar më 22/07/2016, ora 20:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori