Ja kush është i plagosuri i sotëm në Tiranë
Personi i plagosur sonte në Tiranë quhet Viljon Çakollari.

Ai u qëllua me armë zjarri sonte në kryeqytet dhe gjendja e tij paraqitet e rëndë.

Sipas bluve, paraprakisht mësohet se ndaj Sakollarit është kryer atentat.

Sakollari mësohet se punonte shofer tek Ministria e Brendshme.

Ai është qëlluar me pistoletë teksa kthehej në banesë pasi kishte parë ndeshjen Roma - Fiorentina.

Çakollari është person që ka një kushëri të dënuar me 25 vjet burg.

Gjendja e tij paraqitet kritike për jetën. Policia ende nuk ka persona të dyshuar për vrasjen.

Mirëpo do të mirren pamjet filmike të kamerave të sigurisë aty rrotull për të kryer vëzhgimin. /Albeu.com/
Shtuar më 04/03/2016, ora 23:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori