Ja dëmet që shkaktoi tërmeti në Shkup (FOTO)

Tërmeti 5.1 ballësh që goditi Maqedoninë para një ore, është ndjerë edhe në Kosovë, Serbi dhe Shqipëri.

Lëkundjet e tokës kanë shkaktuar panik tek qytetarët shkupjanë të cilët kanë braktisur qendrat tregëtare dhe banesat në të cilat ndodheshin.

Qytetarët kanë shpërndarë edhe foto nga vendet e dëmtuara nëpër shtëpitë e tyre dhe nëpër rrugë. /albeu.com/


Shtuar më 11/09/2016, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori