Ja disa nga vendet që pëlqejnë turistët e huaj nga Shqipëria (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Gjatë verës në Shqipëri rritet numri i vizitorëve të huaj të cilët vijnë në vendin tonë jo vetëm për të shijuar bregdetin por edhe për turizmin malor.

Shumë agjenci turistike organizojnë paketa të ndryshme turistike. Eduardi është një njeri nga guidat e Ecotour Albania dhe shoqëron të huaj që vizitojnë Shqipërinë përgjithësisht frankofonë dhe faqja e tij sociale është nga ato që “bredharakët” do donin ta kishin. Fotot e galerisë janë realizuar nga Gramozi, Saranda, Valbona, Thethi. Marshime në këmbë dhe me kuaj dhe të gjitha në pak javë.
(Fotot nga Eduard Cekoja)
Shtuar më 11/08/2014, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori