Ja cilat janë 40 plazhet më të bukura në botë (FOTO-LAJM)

1. Grace Bay, (Caraibi)
Rërë e bardhë, det blu dhe natyrë përrallore. Sajti “Minube”, ka publikuar klasifikimin e plazheve më të bukura në botë.

Nga Shtetet e Bashkuara, Greqi apo Brazil, më lartë do të gjeni listën e 40 plazheve më të bukura dhe pamjet spektakolare që ato të ofrojnë. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori