Ja çfarë bën Rama në zyrën e tij (FOTO)

Edi Rama duket se e ka dizenjuar Kryeministrinë sipas shijeve të tij duke e kthyer atë sikur ta kishte "pronë personale" dhe jo se aty kanë hyrë shumë kryeministra dhe pas Ramës do të ketë me siguri edhe të tjerë.

Rama ka vendosur thuajse në çdo cep të zyrës lapsa ku gjen plot të tillë.

Kurse në paradhomë ka vendosur edhe një kosh basketbolli ku shpesh luan sportin e tij të preferuar, basketbollin. /Albeu.com/
Shtuar më 04/06/2016, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori