Iu nënshtrua operacioneve plastike që 20 vjeç, kështu duket sot e reja (FOTO LAJM)

Natasha Croën është e reja e cila i hyri rrugën së pandalshme të operacioneve plastike dhe rezultatin e shihni fare mirë në fotot e mëposhtme.

Ajo ishte vetëm 20 vjeç kur bëri ndërhyrjen e parë dhe pas kësaj nuk diti më të ndalej.

Pamja e saj sot është me plot gojën e frikshme.

fotot e fundit shihet ndryshimi që ajo ka pësuar ndër vite.

Natasha dukej shumë herë më e bukur kur ishte natyrale sesa tani pas harxhimit të mijërave euro dhe ndërhyrjeve të panumërta.


Shtuar më 17/11/2019, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori