Ishulli grek në shitje për 15 milionë euro (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Ky ishull i cili ndodhet jo shumë larg Shqipërisë mund të bëhet i juaji për shumën e 15 milionë eurove. “Trinia e shenjtë”, është vetëm 30 minuta larg nga Athina dhe mund të blihet nga të gjithë ata që janë të interesuar dhe të tërhequr nga bukuritë e Mesdheut.

Në ishullin prej 13 hektarësh ka një shesh lojrash, kishë, ullinj, pemë frutore madje edhe një kullë e shekullit të 17-të. Ishulli përmban edhe një shtepi e cila ka katër dhoma gjumi nderkohë që aty mund të bësh plazh pa u shqetësuar nga plazhistët. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori