Ishte kthyer ne "makthin" e zonës, pranga 20-vjeçarit shqiptar në Greqi
Pëlqej
Një 20-vjeçar shqiptar mësohet se është arrestuar nga policia greke pasi mbi të rëndojnë akuzat e grabitjes së 11 shtëpiave në zonën ku banonte.

Sipas asaj që raportohet në mediat greke shqiptari sajonte momente kur të zotët e shtëpisë largoheshin dhe hyntë në banesa nga dritarët ku më pas i plaçkiste.

Pasi u arrestua shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur, u dërgua në Athinë për t’u marrë në pyetje nga prokurori që do të hetojë rastin e tij. /albeu.com./
Shtuar më 17/01/2019, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori