Ish-këshilltari i Nanos zbulon lidhjen me Habilajve të Vlorës dhe Balilajve të Sarandës
Ish-këshilltari i Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri ka postuar sëfundmi në lidhje me arrestimin e njërit prej vëllezërve Habilaj në Itali duke bërë kështu edhe një lidhje mes tyre dhe Balilajve të Sarandës.


Postimi i tij në Facebook

Dialog në skaf
Kanë gjë lidhje Balilajt me Habilajt dhe Kabilajt?

Kanë. Jane jugor. Kanë skaf. Kanë lek. Janë shtet dhe e kanë fisin në shtet. Kanë teser partie. I kërkon interpoli dhe jo poli.

Dhe...

Kur janë të vegjël njihen si Balilaj ose Habilaj, kur rriten e pësojnë si Kabilajt.

U qetesova".
Shtuar më 17/10/2017, ora 10:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori