Ish-deputeti godet Metën me "grusht": Hajduti më i madh (VIDEO)
Gjatë një interviste zhvilluar ne emisionin E-SHOW, ish-deputeti Eduart Ndocaj ka etiketuar politikanët shqiptarë si të bab2zitur, duke i cituar se ata kanë shitur gjithë resurset ekonomike të vendit për tu pasuruar personalisht.

Gjithashtu ai shtoi se ata trafikojnë gjithcka, madje deri në vet trafikimim e tyre, njejte si bagëtitë, perfundoi Ndocaj.

Ndër të tjera ai shpreh hapur një mllef ndaj Presidentit të Shqiperisë duke e quajtur atë hajdutin dhe kriminelin me të madh që ekziston në kastën politike. Gjatë një loje te zhvilluar me moderatorin emri ipresidentit ishte I pari për tu goditur ose për tu rrëzuar.

Ish-deputeti Eduart Ndocaj shquhet për tipin e tij popullor dhe natyrën moskokcarëse. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 21:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori