Ironi apo e vërtetë? Opozita zbulon "mjetet" që do përdoren në protestë

Dita e nesërme pritet të jetë një nga protestat më të mëdha të opozitës së bashkuar.

Ndërkohë në rrjet kanë nisur hamendësimet e para sesi do të reagojnë protestuesit nesër dhe masat që do të marrë policia.

Por edhe pse policia i ka refuzuar lejen për protestë pa afat, protestuesit kanë nisur përgatitjet.

Njëri prej anëtarëve të Forumit Rinor të PF-së ka publikuar një foto, ku duken një sërë arkash me kastraveca.

Anëtari i FRPD-së shkruan se është gati për protestën e nesërme por nuk dihet nëse është thjesht një formë ironie ndaj qeverisë. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori