Imami shqiptar nxjerr videon ku i vidhet xhamia, nuk përmbahet dhe mallkon (VIDEO)
Një vjedhje është bërë në xhaminë Hatunije në Prishtinë në ditën e dytë të Bajramit.

Imami Ramadan Avdullahu ka shpërndarë një video në Facebook në të cilën shihet një i ri duke vjedhur në xhami.

Ai ka shkruar se vjedhja ka ndodhur në xhaminë Hatunije në Prishtinë më 22 gusht 2018.

I riu arrin të marrë paratë nga një arkë që ishte e mbyllur, por të cilën e thyen me një mjet të fortë.


Shtuar më 23/08/2018, ora 07:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori