Ilir Meta mban një tjetër konferencë për shtyp
Presidenti Ilir Meta do të ketë pasditen e sotme një tjetër konferencë për median në godinën e presidencës, fill pas përfundimit të seancës plenare në Kuvend, ku do të diskutohet lidhur me dekretin e tij.

Konferenca pritet të mbahet sot në orën 17:00.

Kujtojmë se dy ditë më parë Meta mbajti një tjetër konferencë për mediat ku arsyetoi shkaqet ligjorë dhe logjikë që e bënë të shtynte datën e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit.
Shtuar më 13/06/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori