I zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes, lihet në burg Tirja
Gjykata e Apelit ka lënë në burg sanitaren që u hoq si infermiere dhe i mori 8 mln lekë familjares së një pacienteje të infektuar me Covid tek spitali Covid 2.

Alldervishi kërkoi lirimin me pretendimin se është me COVID dhe përbën rrezik për të tjerët.

"Kam qenë e prekur me COVID dhe ende s’jam negativizuar ! Rrezikoj të infektoj të tjerët në qeli", tha sanitarja pak javë më parë.
Shtuar më 27/01/2021, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori