I vihet tritoli një banese në Durrës
I "tradhtoi" dhe nuk dogji mandatin, Basha merr vendimin për deputetin
Deputeti i Partisë, Myslim Murrizi nuk e dogji mandatin e tij, duke u vënë kështu në rolin e një braktisësi të rgupit.

Por mesa duket kjo gjë nuk do të mbesë vetëm në status moral, pasi PD ka vendosur të marrë masa ndaj deputetit të Lushnjës.

Pika e tretë e axhendës së mbledhjes që mbajti Kryesia e PD-së ishte përjashtimi i Myslim Murrizit.

Mësohet se Murrizi do shkarkohet nga funksionet dhe anëtarësia për shkeljen e vendimit te grupit parlamentar, Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2019, ora 23:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori