U thash hajdeni t'ju fus në punë, u tallen me mua! Biznesmeni bën deklaratën e fortë (VIDEO)
Biznesmeni Gjergj Luca, pronar ka bërë një deklaratë të fortë gjatë emisionit të fundit "Provokacija" duke thënë se ka shkuar fshatfshat në Elbasan duke kërkuar punëtorë dhe ka patur zona ku janë tallur me të.

"Kam shkuar në fshatrat më të varfër të Elbasanit dhe kam kërkuar punëtorë. Më thanë se në Cerrik, në lagjen Kantier kishte shumë asistenca sociale. Shkova kërkova punëtorë dhe ata u tallen me mua", tha Luca duke vijuar: Pastaj kam parë shtëpi të rregulluara mirë dhe kur i kam thënë dua punëtorë me kanë ardhur direkt.

Në videon e mësipërme mund të ndiqni deklaratën e plotë të tij për këtë çështje. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori