I shkoi si qytetar, Çuçi përplaset me kryetarin e LSI-së në Gjirokastër
Gjatë një vizite elektorale me banorët e fshatit në Izvor të Gjirokastrës, ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka pasur një përplasje verbale me kreun e LSI Yzeir Malkaj.

Kryetari i LSI-së në fshatin Izvor, ka shkuar në takim si qytetar dhe ka marrë fjalën për të shprehur opinionet e tij në lidhje me situatën në fshat shkruan abcneës.al.

Në atë moment ka ndërhyrë kryetari i Bashkisë Memaliaj, duke i hequr fjalën dhe e ka cilësuar si të “LSI-së”. Kjo ka çuar në nisjen e debatit verbal mes ministrit dhe eksponentit të LSI, Yzeir Malkaj.


Shtuar më 08/11/2020, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori