I riu me shpejtësi skëterrë shkatërron gjashtë makina në Lezhë (FOTO LAJM)

Nje aksident masiv ka ndodhur gjate nates në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë gjatë mbrëmjes së djeshme, kur një i ri ka shkatërruar gjashtë makina të tjera teksa ishte duke drejtuar automjetin e tij me shpejtësi të madhe.

I riu ka humbur drejtimin e mjetit dhe ka përplasur makinat që gjendeshin të parkuara në anë të rrugës, por për fat të mirë nuk ka të lënduar nga ngjarja e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2019, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori