I riu i gjen kodin dhe i zbraz llogarinë bankare gruas në Korçë
Vjedhjet sot janë bërë me spektakolare sa nuuk ka por ama rasti i kësaj gruaje në Korçë vërtet që do ju bëjë të emndoheni dy herë për mënyrën si e ruani kodin e depozitës bankare.

Një 21-vjeçar i ka hyrë në banesë gruas I.V, vjeç 62, në Korçë e bashkë me portofolin i ka përlarë kartën e bankës dhe fill pas kësaj i ka boshatisur llogarinë bankare.

Njoftimi i policise

Më datë 26.07.2017, u referuan materialet në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Korçë, për shtetasin J.XH vjeç 21 , banues në Korçë, pasi dyshohet se ka bërë kallëzim shtetasi GJ.V, vjeç 54, banues në Korçë, se në lagjen 12, në banesën e motrës, I.V, vjeç 62, ka marrë një portofol, ku ishte karta e kreditit, me të cilën ka tërhequr nga bankomati. Neni 134 i Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2017, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori