I ra një gur përsipër, plagoset punëtori në Tiranë
Një 41 vjeçar ëhstë plagosur në punë ditën e sotme pasi një gur i ka rënë në trup.

Policia e Tiranes ne informacionin paraprak per ngjarjen ben me dije se aksidenti ne pune ka ndodhur rreth orës 11:35, në rrugën ” Ibrahim Rugova”, ku po ndërtohet një pallat i ri.

Shtetasit Xh.D ., 41 vjeç, punetor, i ka rënë një gur në trup, i cili është dërguar menjeherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën”- njofton policia.

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, me datë 10.02.2020, rreth orës 11:35, në rrugën ” Ibrahim Rugova”, ku po ndërtohet një pallat i ri, shtetasit Xh.D ., 41 vjeç , puntor, i ka rënë një gur në trup, i cili është dërguar menjeherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shtuar më 10/02/2020, ora 12:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori