I përmendi rakinë, Nano i kërkon falje Dash Shehit (VIDEO)
“Së pari dua të bëjë një tërheqje nga ajo goditja poshtë brezit që i bëra Dashit. Nuk ka hije por janë pjesë e debatit”.

Në këtë mënyrë ka kërkuar ndjesë analisti Mistafa Nano për përplasjen që pati me ish-deputetin Dash Shehi në studion e Opinion.

Në debat e sipër ata shkëmbyen fyerje personale, ku Nano i përmendi Shehit dhe konsumimin e alkoolit.

Debati gjatë emisionit Opinion:

Dashamir Shehi: Po të them ti pra.

Mustafa Nano: Ti po, jo ju. Ti je në politikë, unë nuk jam. Nuk është turp të jesh, shumë mirë që je.

Dashamir Shehi: A më fal, pse kjo që bën ti ça është kjo? Katekizëm e?

Mustafa Nano: Këto janë opinione që unë i shpreh sepse mi thotë rradakja.

Dashamir Shehi: Të mos tallim njëri-tjetrin këtu tashi.

Mustafa Nano: Unë nuk do të futem në parlament, ti do të futesh. Ty nuk të zë gjumi për politikë.

Dashamir Shehi: Kjo s’ka lidhje.

Mustafa Nano: Kjo ka lidhje pra, ky është interesi yt, unë skam interes. …ca njerëz po gëzohen, ja opozita po dështon, po dalin gjithnjë e më pak njerëz…

Dashamir Shehi: Nuk po dështon mor jo.

Mustafa Nano: A Dash tani, ke pi ndonjë gotë tani, muhabet koti tani…

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës mor burrë, ne po folim për politikë.

Mustafa Nano: Ça the?

Dashamir Shehi: Ti je banda e legenëve të Edi Ramës. I kësaj kategorie je, tamam që të dëgjojë ai. Më vjen keq, por…

Mustafa Nano: E Dash ça të ngeli qejfi, ti pi nga mëngjesi deri në darkë, nuk është turp me pi raki.

Dashamir Shehi: Zgjebs!
Shtuar më 22/03/2019, ora 08:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori