I nxehti përvëlues nuk ka kaluar ende, çfarë pritet të ndodhë
Edhe pse jemi në 10 ditëshin e fundit të gushtit,nëse mendoni se i nxehti ekstrem kaloi, gaboheni! Sipas meteorologëve, kjo javë do të rikthejë temperaturat e larta.

"Kjo jave MBIZOTEROHET nga kthjellime dhe temperatura te larta, ne te gjithe territorin Gjate pasditeve ne zonat malore priten kalime vranesirash te lehta.

Temperaturat e ajrit VIJOJNE te rriten gradualisht duke shenuar ne mesdite vlerat 35⁰C – 36⁰C", thuhet në njoftimin e "Meteoalb".
Shtuar më 19/08/2019, ora 19:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori