I nxehti afrikan godet Shqipërinë, temperaturat do kalojnë vlerën 40 gradë (FOTO LAJM)

I nxehti afrikan godet Shqipërinë, temperaturat do kalojnë vlerën 40 gradë

Sipas Meteoalb, bëhet me dije se temperaturat në ditët në vijim do të kapin vlera dhe 40 gradë celcius.
Shtuar më 23/07/2019, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori