"I ndiqte fëmijët djem duke u ofruar s*ks me para", detaje nga ngjarje rëndë në Berat
Një 66-vjeçar nga Berati është arrestuar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçar">16-vjeçar.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë Romeo Oço, i cili ka abuzuar seksualisht për disa muaj me radhë më një 16-vjeçar">16-vjeçar.

66 vjeçari njihet në lagje për deformime seksuale, ndërsa për rastin me 16-vjeçarin mësohet se e ka ndjekur nga pas duke i ofruar s*ks me pagese.

66 vjeçari ka jetuar me nënën e tij, ndërsa pas vdekjes së saj jeton vetëm. Disa nga banorët jashtë kamerave thonë se ndiqte fëmijët djem duke u ofruar para, por nga ana tjetër disa e përshkruajnë si një njëri që nuk përben rrezik në lagje.

Ato shprehen se ai ishte një burrë i mirë dhe se nuk ka ngacmuar askënd në atë zonë.

Njoftimi i policisë:

Nga Specialistët e seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit R.O, 66 vjeç, banues në Berat. Arrestimi i tij u bë pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetas 16 vjeçar.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.
Shtuar më 13/09/2020, ora 14:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori