I moshuari pret damarët, lahen me gjak rrugët në kryeqytet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Rrugën e Elbasanit.

Një person është plagosur me thikë dhe mësohet se ngjarja ka ndodhur para pak minutash pranë ish-këndit të lojrave.

Sipas policisë 58 vjecari ka prerë damarët nën efektin e alkoolit.

Informacion paraprak

Më datë 26.02.2018, rreth orës 20.15, në rrugën e "Elbasanit", dyshohet se shtetasi F.S, rreth 58 vjeç, banues ne Tirane, nen efektin e alkoolit ka orer dameret e njeres dore me thike.

Shtetasi F.S eshte transportuar menjehere ne spital dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Nga kontrolli fizik i bere nga policia ju gjet ne xhep thika me te cilen ka prere damaret e dores

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje per sqarimin e rrethanave te ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2018, ora 21:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori