I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM)

Ursula Andress tha: "Ky bikini më ktheu në një sukses. Si rezultat i rolit në ‘Dr No’ si e para Bond Girl, unë nisa të zgjidhja rolet që dëshiroja dhe u bëra financiarisht e pavarur." Sot ajo jeton në Rome e në Zvicër dhe ka një djalë Dimitri Hamlin, 40 vjeç, me ish-të fejuarin Harry Hamlin.
Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-agjenti.

Ndër vite ato janë kthyer në simbole të ‘femme fatale’ siç ishin aktoret si Ursula Andress, Barbara Bach and Gloria Hendry.

Asnjë seri e James Bond nuk do të ishte e plotë pa një nga vajzat e çelikta të njohura si ‘Bond Girl’, duke zbutur agjentin sekret, e duke çimentuar statusin e tyre.

Por ku janë sot ish-sirenat e ekranti të aksionit?

Historinë e tyre e gjeni më lart në galerinë fotografike.

Shtuar më 23/05/2020, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori