I hani thonjtë? Ky burrë për pak vdiq nga ky ves i keq (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një burrë 57 vjeç nga Britania e Madhe për pak vdiq nga një infeksion që i kaploi trupin.

Kennedy, 57 vjeç nga Burton kishte ves ngrënien e thonjve, por mes mijëra herëve që e bëntë këtë, një herë qëlloi që gishti iu infektua aq keq sa infeksioni iu shpërnda menjëherë në pjesë të ndryshme të trupit, shkruan Albeu.com.

Atij i dhanë vetëm 50 për qind shanse për të jetuar dhe e shtruan urgjentisht në spital.

"Më panë për të vdekur. Unë i haja thonjtë vazhdimisht por njëherë qëlloi që mu ifektua fillimisht gishti por shumë shpejt infeksioni u shpërnda gjithandej", u shpreh ai për mediat britanike.

Do ta bëni më një veprim të tillë pasi lexuat këtë histori? Tashmë nuk mbetet më një ves, por një ves që rrezikon jetën. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2018, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori