I gjetën lëndë narkotike fshehur në çati, ndalohet lezhjani
Policia e Lezhës në bashkëpunim më qytetarët ka arritur të finalizojë një tjetër operacion antidrogë, duke sekuestruar 6 kg 185 gr lëndë narkotike.

Sasia e lëndës është gjetur e fshehur në çatinë e shtëpisë së tij në fshatin Barbullojë në Lezhë,

U ndalua në flagrancë shtetasi B.P. vjeç 49, banues në Lezhë, i dyshuar si posedues i saj, për veprën penale " Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike".

Materialet proçedurale në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës Shkallës Parë Lezhë për veprime të mëtejshme.
Shtuar më 17/09/2019, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori