I ftohtë i tmerrshëm, uji ngrin për 20 sekonda (VIDEO)
I ftohti ka 'pushtuar' të gjitha shtetet e Ballkanit Perëndimor dhe në Kosovë dimri gjithnjë vjen i egër.

Në një video të postuar në You Tube, dëshmohet sesi në Deçan uji mund të ngrijë për vetëm 20 sekonda.

Shikojeni dhe do të habiteni./albeu.com/


Shtuar më 04/01/2015, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori