I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO)
Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë.

Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vjeçari Nuri Kloshi, i cili u godit nga një kamion teksa ishte duke drejtuar motorin e tij Kaëasaki.

Kaloshi ishte i apasionuar pas motorave të shpejtë dhe në postimet e tij në rrjetet sociale bie në sy kjo gjë.

Ndërkohë kanë dalë pamjet nga aksidenti tragjik. /albeu.com/

Shtuar më 20/02/2020, ora 08:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori