I erdhi shpirti në majë të hundës, gruaja vret burrin që i vinte përnatë tapë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi.

MWsohet se një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale të rrallë. Ajo e ka vrarë burrin e saj pas 20 vitesh martesë duke e betonuar më pas në tokë.

39 vjeçarja është hakmarrë pasi që burri i saj e ka rrahur e torturuar vazhdimisht.

Burri ishte një alkoolist kronik dhe për këtë vazhdimisht ka ushtruar dhunë ndaj gruas.

Por, në gusht të vitit 2019 kur burri ishte nën ndikim e tepërt të alkoolit, gruaja u tërbua duke i lidhur atij këmbët e duart. Më pas me jastëk i ka zënë frymën duke i shkaktuar vdekjen.
Shtuar më 28/07/2020, ora 14:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori