I bërë "tap" lëviz në mes të qytetit dhe përplas një fëmijë
Është dashur ndërhyrja e forcave të policisë për të transportuar drejt spitalit të Durrësit një person në gjendje të dehur.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në sheshin kryesor të qytetit, sheshin “Liria”.

Personi i dehur i cili ka tërhequr edhe vëmendjen e shumë kalimtarëve të rastit që janë mbledhur aty pranë, por ka perplasur dhe nje femije me biçiklete I cili u lendua dhe po merr mjekim

Në vendin e ngjarjes shikohet edhe makina e ambulancës te cilet bën te mundur stabilizimin e situates.
Shtuar më 14/09/2019, ora 22:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori