Humbi kontrollin e motorçikletës, vdes i riu në Shkodër
Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër, duke lënë të vdekur një person.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:40, në aksin rrugorë Shkodër–Baçallek, ku shtetasi me inicialet N.B. 54 vjeç, banues në lagjen “Guerile”, Shkodër, ka humbur kontrollin mbi motorcikletës dhe është përplasur me një vazo luleshanësore të rrugës, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur më shumë detaje nga kjo ngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori