Humb jetën marinari grek në portin e Durrësit
Nje marinar ka ndërruar jetë në portin e Durrësit gjatë ditës së sotme.

Sipas informacioneve të para ai është marinar i tragetit Adria me origjinë greke.

Dyshimet e para janë se ai ka pësuar infarkt dhe më pas ka rënë në det.

Ai quhet Dimitros Ntiros, rreth 50 vjec, ndërsa punonte si mekanik i tragetit.
Shtuar më 31/12/2019, ora 21:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori