Hiqeni nga mendja plazhin për sot, moti i paqëndrueshëm
Në ditën e sotme pritet të ketë reshje të dobta uji, kryesisht të karakterit lokal. Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara, reshjet të jenë në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre, gjatë pasdites së sotme.Kjo mundësi do të vazhdojë që të jetë në rënie.TEMPERATURAT

në bregdet: 21 / 31 °C

në vendet e ulëta: 21 / 33 °C

në vendet malore: 16 / 28 °C


ERA

era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.
Shtuar më 23/06/2019, ora 08:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori