Hidhet në erë pallati i Pablo Escobar (VIDEO)
Duke se qyteti i Medelinës në Kolombi po i fshin një herë e mirë gjurmët e trafikantit famë keq, Pablo Escobar.

Së fundmi është shembur edhe pallatiPablo kishte ndërtuar në mes të Medelinës ku u deshën vetëm 3 sekonda dhe 20 kg eksploziv për të rrafshuar.

Gjatë shembjes së të ashtuquajturitPallati Monaco”, rezidenca e Eskobar dhe simbol i pasurisë së kreut të kartelit të Medelin, ishin edhe kryebashkiakut i qytetit dhe familjarët e viktimave të Escobar. /albeu.com/


Shtuar më 23/02/2019, ora 14:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori