Heshti deri më sot, Melisa flet më në fund për "skandalin" Tea-Beart (FOTO LAJM)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Melisa ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”, ku ka treguar dhe një herë tjetër arsyet e largimit nga programi.

Melisa është shprehur se ishte shumë rëndë psikologjikisht dhe se nuk kishte interes më shumë se shoqëror për meshkujt brenda.

Gjatë intervistës ajo është pyetur dhe rreth historisë Tea-Beart.

“Unë kam vetëm diçka për të thënë, kushdo që ka dashuruar arrin të kuptojë që dashuria të verbon dhe nuk pyet për asgjë, pastaj arsyet e tjera i dinë ata vetë, nuk e di pse kanë vepruar në atë mënyrë", tha ajo.

Shtuar më 20/02/2021, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori