'Hell's Kitchen', Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO)
Mbrëmjen e kaluar në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli.

Të apasionuarit pas fushës së gastronomisë provuan veten dhe testuan aftësitë e tyre në kuzhinë, mirëpo situata në studion e programit u tensionua shumë dhe Renato Mekolli ka thyer pjatat dhe i ka qortuar ashpër konkurentët, teksa njeri prej tyre u largua pasi nuk duroi dot presionin në kuzhinë. Për më tepër, ndiqni videot e mësipërme.
Shtuar më 20/10/2018, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori