Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Helikopteri dhe avioni përplasen në ajër, dyshohet për shumë viktima
Foto Ilustruese
Një avion dhe një helikopter janë përplasur në ajër pasditen e sotme në Buckinghamshire në Britaninë e Madhe.

Banorët e zonës raportojnë se kanë dëgjuar një zhurmë të madhe dhe më pas kanë parë flakë në qiell, ndërsa dyshohet për një numër të madh viktimash.

Copëzat e helikopterit dhe avionit janë shpërndarë në zonën përreth, në të cilën kanë shkuar një numër i madh zjarrfikësish. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2017, ora 17:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori