Harrojeni bredhin klasik! Ky është trendi më i ri i Pemës së Krishtlindjes (FOTO LAJM)

Ka ardhur koha kur duhen ndezur dritat e pemësKrishtlindjes, por nëse në mesin tuaj ka ndonjë që nuk ka pasur kohë të merret me gjetjen e bredhit perfekt dhe zbukurimeve atëherë duhet të dini trendin më të fundit.

Një pemë Krishtlinjeje ngjyrë rozë është trendi që ka përqafuar familja Kardashian një vit më parë, po po bën namin edhe këtë vit.

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian kanë publikuar foto me pemën e tyre të Krishtlindjes dhe na duhet të themi që duket e mrekullueshme.

Jenner, ndau foton në Tëitter, ku tregonte pemën rozë që zbukuronte zyrat e kompanisë “Kylie Cosmetics”.

Edhe Khloe publikoi një foto me vogëlushen e saj True, teksa qëndronte pranë një peme ngjyrë rozë.Shtuar më 02/12/2020, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori