Haradinaj dha dorëheqjen, por sot në punë
Ramush Haradinaj dha dorëheqjen si kryeministër i Kosovës dy ditë më parë, por vijon të jetë në detyrë.

Sot ai vazhdoi me axhendën e tij dhe morri pjesë në një akademi përkujtimoreRahovec. Haradinaj nuk beri asnjë koment për dorëheqjen dhe zhvillimet e pritshme ne Prishtinë.
Shtuar më 21/07/2019, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori