Haki Çako emërohet drejtor i ri i Policisë së Shtetit
Pas dorëheqjes së Artan Didit nga posti që mbante, sot është emëruar drejtor i ri i Policisë së Shtetit z. Haki Çako. Kujtojmë ketu faktin se Artan Didi dha dorëheqjen nga detyra që mbante prej një viti e gjysmë.

Arsyeja e dorëheqjes së tij ka qënë përgjegjësia morale për rastin e deputetit Mark Frroku, për akuzën që i bën atij shteti belg në lidhje me një vrasje dhe mosveprimin e Interpol Tiranës. /albeu.com/Shtuar më 15/04/2015, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori