Hakerat sulmojnë faqen serbe, vendosin dronin shqiptar
Portali serb "eizbori" është sulmuar nga hakerat dhe në këtë faqe është vënë droni me flamurin shqiptar, i njëjtë me atë që u pa në ndeshjen Serbi - Shqipëri.

Mediat serbe kanë raportuar se sulmi është bërë nga hekarat shqiptarë, por se nuk ka një informacion të vërtetuar.

Sulmet e ndërsjellta të hakerëve shqiptarë dhe serbë nëpër faqe dhe portale ka kohë që kanë nisur./albeu.com/
Shtuar më 31/10/2014, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori